Zbieramy pogłoski najnowsze plotki i ploteczki i omawiamy, które produkty Apple mogą pojawić się podczas następnej premiery Apple, w tym nowe iPhony, iPady i komputery Mac oraz daty ich premiery. Dowiedz się, co Apple przedstawi w następnej kolejności.

Zbliżamy się do końca 2018 roku i mamy już za sobą większość nowości spośród produktów Apple w tym roku. W dniu 30 października ogłoszono wejście nowej serii iPad Pro, Mac Mini i MacBook Air. Niestety premiera nowych AirPods, Mac i iMacs będzie musiała poczekać do przyszłego roku, chyba że Apple zdecyduje się zaskoczyć nas co często się zdarza ku uciesze fanów firmy z nadgryzionym jabłkiem.

W 2018 rok wkroczył dumnie HomePod, a następnie nowy iPad z obsługą Pencil, w lipcu pojawił się nowy MacBook Pro, a we wrześniu dostaliśmy do naszych rąk nowy Apple Watch i nowe iPhony, październik przywitał nowy iPad Pro , Mac Mini i MacBook Air – ale co jeszcze ma rok 2018 w rękawie dla fanów Apple?

Cóż, należy zbadać dokładnie każdą plotkę i trend, który mogliśmy znaleźć, aby przedstawić ci nasze prognozy (optymistyczne) na 2018. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co możesz znaleźć w sklepie, od nowych iPhone’ów, iPadów i Maców po ulepszenia do oprogramowania i kilka ekscytujących wiadomości dotyczących muzyki i telewizji.

 

iPady

Zaczniemy od przyjrzenia się nowym iPadom w 2018 roku.

 

iPad Pro

Apple ogłosił dwie nowe wersje iPada Pro na październikowej imprezie.

Ten nowy iPad Pro będzie miał mniejsze ramki pozwalające na wykorzystanie ekranu więc ekran będzie większy – modele będą miały odpowiednio ekran o przekątnej 11 cali i 12,9 cala. Zasilane będą procesorem Bionic A12X, nowe iPady są największą nowinką do tej pory, a wraz z wprowadzeniem oprogramowania AutoCad na te urządzenia, widok iPadów, które starają się radzić sobie z tym wymagającym oprogramowaniem, był imponujący. To nie lada gratka dla fanów budowlanki, architektów, designerów i całej branży budowlanej oraz entuzjastów najnowszych rozwiązań technologicznych.

Kiedy premiera ? Niestety Apple nie mówi nam o tym.

 

iPad mini

Mówiliśmy już o nowym iPadzie, a co z wyczekiwanym iPadem mini? No coż wielu uważa że dni iPada mini są policzone. Ostatnia aktualizacja iPada mini była we wrześniu 2015 r. Jest to oczywiste, że Apple nie koncentruje się już na swoich mniejszych tabletach – iPad mini nie jest nawet najtańszym iPadem (zaczynając od 399 GBP / 399 USD w porównaniu do iPada w cenie 319 GBP) / 329 USD). Wygląda na to, że iPhony z większymi ekranami stają się popularnym wyborem dla osób poszukujących większego ekranu i wybierają te mini, do tego stopnia, że Apple twierdzi teraz, że najpopularniejszy rozmiar tabletu to 9,7 cala.

 

[Głosów:4    Średnia:5/5]