Zakup nowego Maca, iPada albo iPhone to dopiero połowa drogi do sukcesu, ponieważ warto postawić także na dodatkowe akcesoria, które znacząco ułatwią codzienną pracę. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, które akcesoria Apple są warte uwagi i na jaki dodatkowy sprzęt warto wydać pieniądze.

Zapasowe źródło energii

W pierwszej kolejności warto postawić na zapasowe źródło energii. Niestety baterie w nowoczesnych smartfonach i tabletach pobierają bardzo wiele energii, dlatego też w kryzysowych sytuacjach warto mieć pod ręką powerbank. W pierwszej kolejności warto postawić na sprzęt takich marek jak choćby TP-Link, Samsung, Innergie PocketCell albo Xiaomi. Pojemny powerbank to doskonała propozycja przede wszystkim dla tych osób, które bardzo często podróżują i z wiadomych przyczyn nie mogą skorzystać z tradycyjnego gniazdka sieciowego.

Solidne standy

Osoby, które bardzo dużo czasu spędzają na pisaniu powinny jak najszybciej zaopatrzyć się w solidny stand. Na półkach sklepowych można znaleźć nie tyko wysoko postawiony stojak, ale również specjalne nóżki mocowane do spodu laptopa. Na lekko pochylonej klawiaturze nadgarstki będą zdecydowanie mniej się męczyć, a pisanie będzie bardziej wygodne. W pierwszej kolejności warto postawić na podstawki Kickflip, które w swojej klasie i w swojej cenie nie mają sobie równych. Takie same akcesoria Apple warto kupić również do iPhone’a i iPada. W dzisiejszych czasach bardzo ciekawym rozwiązaniem są specjalne stacje dokujące Apple, które nie tylko poprawiają komfort pracy, ale jednocześnie ładują sprzęt.

Pokrowce i etui

Urządzenia marki Apple jak powszechnie wiadomo nie należą do najtańszych wydatków, dlatego też warto postawić na akcesoria Apple, które zabezpieczą nasze urządzenia przed urazami mechanicznymi. Na półkach sklepowych można znaleźć nie tylko etui, ale również case’y lub pokrowce. Oferta na rynku jest naprawdę bardzo szeroka, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Wygodna myszka i klawiatura

Na samym końcu warto wspomnieć o tym, aby postawić na wygodną myszkę i klawiaturę, bez których bardzo trudno wyobrazić sobie komfortową pracę. W ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się także funkcjonalne gładziki. Godne uwagi są przede wszystkim klawiatury mechaniczne i myszki bezprzewodowe, które znacząco przyśpieszają pracę. Do myszki warto dokupić także specjalną podkładkę, dzięki czemu znacząco poprawi się precyzja kursora. Jest to idealny dodatek przede wszystkim dla grafików komputerowych, którzy muszą idealnie panować nad myszką.

[Głosów:6    Średnia:5/5]