Co powiesz na kolejne przeprojektowanie iTunes? Jako jeden z najpiękniejszych programów Apple’a, interfejs iTunes na Macu mógł z pewnością skorzystać z kilku poprawek lub gruntownych zmian.

I aplikacja telewizyjna – która naprawdę musi przywrócić niektóre funkcje starszej aplikacji wideo (a mianowicie możliwość automatycznego odtwarzania następnego odcinka!)

Jedną z wielkich zmian, które pojawią się w Apple TV w 2019 roku, będzie nowa subskrypcja (a może nawet darmowa) serwis filmowy i serwis telewizyjny, który na dowód sugeruje, że Apple planuje wprowadzić te zmiany już wkrótce. Firma robi już własne programy, więc coś jest zdecydowanie na rzeczy.

Kiedy możemy się spodziewać tych nowości ? Wiosna 2019

 

StudioPods

Firma Apple wypuściła inteligentny głośnik HomePod na początku 2018 r. Ale możemy spodziewać się więcej po tym sprzęcie gdyż…

Mówi się, że firma pracuje nad nowymi słuchawkami nausznymi, które towarzyszą AirPods i EarPods – które produkuje Apple. Rozpęd firmy może również w końcu oznaczać, że będziemy mogli kupić okulary Apple lub zestaw słuchawkowy VR, ale nie spodziewamy się ich zobaczyć w 2018 roku.

Prognoza? Wiosna 2019

 

Air Power

W związku z ogłoszeniem iPhone’a 8/8 Plus / X we wrześniu 2017 r. Apple ujawniło, że ma zamiar zrobić własną bezprzewodową podkładkę ładującą, która będzie działać z nowymi telefonami (które mają szklane oparcia i dzięki temu mogą obsługiwać ładowanie bezprzewodowe) . Pad jest nazywany AirPower.

AirPower będzie w stanie ładować wiele urządzeń (iPhone, zegarek Apple, AirPod i nową, bezprzewodową obudowę AirPods). I może najwyraźniej zarządzać inteligentnym ładowaniem tych wielu urządzeń, analizując ich poziomy naładowania i maksymalną wydajność, a następnie nakazując każdemu urządzenia z osobna by wykorzystywały najbardziej efektywną część swojej mocy.

Fantazyjne funkcje oznaczają najprawdopodobniej fantazyjną cenę, ale prawdopodobnie będzie to najlepsza bezprzewodowa ładowarka na rynku – w każdym razie dla właścicieli najnowszych iPhone’ów.

Jedynym problemem jest to, że Apple nie miał produktu do sprzedaży do września 2018 roku, co sugeruje, że napotkał wiele problemów z projektem.

 

Apple Pay Cash

Na konferencji WWDC 2017 firma Apple zaprezentowała nową aplikację Apple Pay, która działa poprzez wiadomości. Program Apple Pay Cash ostatecznie wprowadzono w USA w ramach aktualizacji do iOS 11.2 w grudniu 2017 r., Ale wciąż czekamy na premiery na całym świecie (a zwłaszcza w Polsce).

Widzieliśmy już Apple Pay Cash na niektórych naszych iPhone’ach, więc mamy nadzieję, że wkrótce rozpocznie się polska premiera.

Kiedy będzie to możliwe? Być może listopad

[Głosów:5    Średnia:5/5]